O firmie

Jesteśmy małą, rodzinną firmą turystyczną, która zajmuje się organizacją imprez turystycznych w górach. Posiadamy uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez turystycznych. Spore grono stałych klientów jest dowodem naszej staranności, solidności i uczciwości.

Proponowana przez nas forma wypoczynku w górach, zapewnia wiele niepowtarzalnych wrażeń poprzez zagospodarowanie czasu pobytu programem obejmującym wycieczki piesze i autokarowe, zajęcia manualne, spotkania z ciekawymi osobami, biesiady góralskie, zabawy i gry w plenerze np. painball, napady góralskie i wiele innych.

W przypadku grup dzieci i młodzieży program jest przez nas opracowany i realizowany przy współpracy z opiekunami grup ze szczególnym uwzględnieniem wychowania w duchu ekologii  i  turystyki.

Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie we własnych domach wypoczynkowych, położonych w malowniczej, górskiej dolinie, dającej możliwości zarówno spokojnego wypoczynku z dala od zgiełku miasta, jak i wypoczynku aktywnego w czasie pieszych, rowerowych, konnych wycieczek na licznych trasach turystycznych. Ośrodki spełniają wymogi stawiane organizatorom turystyki dzieci i młodzieży przez Sanepid, Straż Pożarną oraz Kuratorium Oświaty.

Posiadamy zezwolenie Wojewody małopolskiego na organizację imprez turystycznych. Na cały pobyt powierzamy grupę bezpłatnej opiece pilota – aminatora. Rzetelnie kalkulujemy ceny – indywidualnie dla konkretnej grupy. Program wyjazdu dopasowujemy do życzeń i możliwości finansowych klienta. Na  każdy wyjazd zawsze zapraszamy bezpłatnie kadrę wychowawczą. Zapraszamy na: wycieczki szkolne, imprezy integracyjne, zielone szkoły, zimowiska, wczasy letnie i zimowe, obozy, kolonie letnie, wycieczki zakładowe, biesiady góralskie.

Nasza oferta – to udany wypoczynek w górach.

Zapraszamy do współpracy
Adam Trybała z rodziną