Zielone Szkoły w Górach

Zielone Szkoły w Zawoi w Górach – Wiosna 2023

Ośrodek Jodełka w Zawoi to doskonałe miejsce na wyjazdy szkolne. Zawoja i cała Małopolska leżą na ciekawym przyrodniczo, historycznie i folklorystycznie terenie. Na bazie istniejących tu Parków Narodowych, skansenów, muzeów, zamków, szlaków turystycznych itp. realizujemy oryginalny program dla zielonych szkół i wycieczek szkolnych.

Zapraszamy na niepowtarzalne zielone szkoły w górach. Kadra wychowawcza i kierowca autokaru – bezpłatnie. Zadzwoń już dziś, wybierz atrakcje. Przygotujemy program specjalnie dla Ciebie!

Poniżej przedstawiamy przykładowe programy:

“Pod Babią Górą” – 3 dni

Spotkanie z babiogórską przyrodą, kulturą i folklorem. Wycieczki piesze, zajęcia rękodzieła, folklor na wesoło!

“Beskidy Dla Każdego” – 5 dni

Poznawanie piękna Beskidów, wycieczki dostosowane do możliwości uczestników, tajniki rękodzieła ludowego, instruktaż GOPR, spotkanie z folklorem na wesoło.

wycieczka do Krakowa

“5 Dni w Małopolsce” – 5 dni

Kraków, Wadowice, Zakopane, Babia Góra – zabytki, przyroda, folklor – Małopolska w pigułce!

“Poznajemy Słowację” – 5 dni

Najpiękniejsza słowacka warownia, niesamowita podziemna trasa jaskiniowa, “żywy” skansen oraz doskonała zabawa w gorących źródłach.

Zielone szkoły w ośrodku Jodełka w Zawoi to wspaniała przygoda. Podczas wędrówek szlakami turystycznymi dzieci podziwiać będą piękno beskidzkiej przyrody, zapoznają się z historią regionu a żywy kontakt z folklorem babiogórskim zapewni im występ zespołu regionalnego oraz spotkania z twórcami ludowymi A wszystko to pod opieką naszego doświadczonego pilota – animatora, który prowadzić też będzie zajęcia integracyjne, kominki, ogniska, gry i zabawy edukacyjne. Nauka podczas „zielonej szkoły”, to obcowanie z żywą przyrodą, kulturą, historią. „Lekcje na trawie” pobudzają kreatywność, i niosą niekwestionowane korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia dzieci.

ZAPRASZAMY na pobyty w naszych pensjonatach zarówno:

ZRÓŻNICOWANY PROGRAM
Proponujemy wycieczki | zielone szkoły: przyrodnicze, rekreacyjne, krajoznawcze o różnym czasie trwania (1,2,3,4,5-dniowe), dostosowane do każdej grupy wiekowej, po ciekawych szlakach turystycznych, z uwzględnieniem interesujących obiektów przyrodniczych, kulturowych i historycznych.

INDYWIDUALNA KALKULACJA
Ze swojej strony chcemy zapewnić, że każdą wycieczkę| zieloną szkołę przygotowujemy bardzo skrupulatnie w oparciu o indywidualne życzenia programowe.

Dla każdej grupy sporządzamy indywidualną kalkulację, która zależy od ilości osób i ostatecznie wybranego programu.

BEZPŁATNY POBYT WYCHOWAWCÓW

Kadra wychowawcza grupy zawsze otrzymuje bezpłatny pobyt.
Przy grupie 50 uczestników płacących – 5 osób kadry wychowawczej oraz kierowca bezpłatnie.

Zapraszamy!

Proponujemy, aby zapoznali się Państwo z propozycjami atrakcji jakie można zrealizować, podczas pobytu u nas a następnie wypełnić ANKIETĘ , która nie jest rezerwacją a ułatwi państwu orientację w kosztach proponowanego pobytu zielonej szkoły.

Wystarczy też wysłać sms o treści “wycieczka” na numer 606 972 192 a oddzwonimy do Państwa i udzielimy wszelkich informacji.