Kolonie w górach 2024

Kolonie w górach i obozy dla dzieci i młodzieży – Lato 2024

Do letniej wycieczki w górach zapraszamy:

Nasz program obejmuje mnóstwo bezpłatnych atrakcji pobytowych, a przy 50 uczestnikach płacących 5 osób gratis.

Poniżej mogą zobaczyć Państwo przykładowe programy wyjazdu, jakie możemy dla Państwa zorganizować:

Lato w Zawoi

Kolonia w górach w pensjonacie Jodełka to odkrywanie świata, aktywny wypoczynek, atrakcyjne zajęcia i wiele  nowych, niepowtarzalnych wrażeń. Zawoja zapewnia wielkie bogactwo zieleni, dużą ilość lasów, malownicze tereny rekreacyjne, korzystny dla zdrowia mikroklimat, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, basen odkryty, salę gimnastyczną, szkółkę jazdy konnej.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Kameralny ośrodek Jodełka w Zawoi w Beskidach pod Babią Górą. 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, osobowych z łazienkami. Do dyspozycji świetlica, sala pingpongowa, sala TV. Kuchnia domowa. Posiłki podawane w jadalni w tym samym budynku. Wyżywienie obejmuje cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację. Posiłki obfite, dokładki bez ograniczeń. Przez całą dobę dostępny „kącik łasucha”. Ośrodek posiada kwalifikacje uprawniające do prowadzenia wypoczynku dzieci i młodzieży zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty, Straż i Sanepid.

Pensjonat Jodełka w Zawoi zapewnia BEZPŁATNE ATRAKCJE POBYTOWE

Wszystko to pod opieką pilota-animatora, który jest do Państwa dyspozycji podczas całego pobytu.

Grupa otrzymuje bezpłatnie:

Dodatkowe atrakcje

Podczas kolonii w górach w Zawoi, proponujemy wycieczki po najciekawszych rejonach Małopolski i nie tylko, między innym: Zakopane, Kraków, Bochnia, Wieliczka, Wadowice, Kalwaria, Niedzica, Szczawnica, Żywiec, Pszczyna, Pieskowa Skała, Ojców, Słowacja – Zamek Orawski, baseny termalne, skansen w Zubercu, Jaskinie Diemianowskie, wycieczki piesze szlakami turystycznymi Beskidu Żywieckiego i wiele innych na życzenie klienta.

ORGANIZUJEMY

szkółki narciarskie, programy profilaktyczne, plenery plastyczne, obozy taneczne, obozy sportowe i inne.

CENA POBYTU – zakwaterowanie i wyżywienie.

Koszt jednej doby pobytu w zależności od wieku i liczby uczestników oraz zakresu wyżywienia wynosi od 95 zł.


KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA KOLONII – pobyt, program, transport,

Zorganizujemy dla Ciebie dowolny wyjazd kolonijny. Dowolna ilość dni, dowolne atrakcje. Aby otrzymać bezpłatny, dostosowany do zapotrzebowań konkretnej grupy program kolonii z kosztorysem wystarczy wypełnić i wysłać ANKIETĘ lub wysłać sms o treści „wakacje” na numer 606 972 192, a oddzwonimy do Pani/Pana i telefonicznie omówimy szczegóły.

Zapraszam do współpracy

Adam Trybała


kolonia w górach, wakacje w beskidach, obozy letnie w Zawoi, Jodełka, zawoja zaprasza na kolonie w górach