Realizowane atrakcje

Zajęcia świetlicowe, wycieczki i zabawy terenowe!

Oferujemy organizację szeregu aktywności zarówno na terenie ośrodka jak i w najbliższej okolicy oraz w wielu innych lokalizacjach w Małopolsce i Słowacji. Dla każdej grupy przygotujemy program pełen wybranych atrakcji, gwarantując wypoczynek wypełniony wrażeniami i wspomnieniami a każdy program ustalany jest indywidualnie.

Wycieczki piesze po Zawoi

Podążajmy szlakami i ścieżkami edukacyjnymi Zawoi i Babiogórskiego Parku Narodowego, poznając charakterystyczne elementy kultury Babiogórców i podziwiając piękno unikalnej beskidzkiej przyrody.

Wycieczki autokarowe

Zawoja jest doskonałą bazą wyjazdową w najpiękniejsze i najciekawsze miejsca Małopolski. Blisko stąd np. do Krakowa, Energylandi, Wieliczki, Bochni, Zakopanego, Niedzicy, a także do naszych sąsiadów na Śląsku i Słowacji i w wiele innych miejsc.

Góralska oprawa imprez

Podczas zabaw z góralami wszystko może się zdarzyć, śpiewy, tańce, krzesańce, ale zbójnicy nie próżnują. Jest to humorystyczna a także edukacyjna pogadanka z rodowitymi góralami Babiogórskimi.

Zabawy terenowe

Adrenalina w górskiej scenerii! Jazda konna, przeprawy rowerowe, podchody, poszukiwania skarbu, a może nawet lot podniebny…

nauka jazdy konnej

Rękodzieło

Spotkania z twórcami ludowymi, własnoręczne tworzenie regionalnych pamiątek z bibułki, siana, gliny, papieru, szkła. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Zabawy świetlicowe

Sprzęt multimedialny, ciekawi goście i animator nie pozwolą nam się nudzić.