Zimowisko w górach 2024

Ferie zimowe 2024 – obóz zimowy w Beskidach

Okres ferii zimowych to czas beztroski i śnieżnego szaleństwa, a najlepsza zimowa zabawa czeka tylko na zimowisku w górach. Malowniczo położona w sercu Beskidów, u stóp ich najwyższego szczytu Babiej Góry – Zawoja, to doskonałe miejsce na pobyt zimowy dla grup dzieci i młodzieży.

Nasz ośrodek Jodełka w Zawoi to Wasz dom na zimowisko w górach. Zawsze staramy się, aby uczestnicy czuli się jak u siebie – bezpiecznie, ciepło, otoczeni opieką i smakowicie nakarmieni.

Dbamy też o to, aby ferie zimowe w Zawoi pozostawiły jak najwięcej pozytywnych wrażeń. Każdy dzień pobytu upływa na aktywnym uczestnictwie w różnorakich atrakcjach. Narty i łyżwy zawsze są wyczekiwane przez uczestników, a Zawoja oferuje wyciągi narciarskie o różnym stopniu trudności oraz lodowisko. Piękno gór można podziwiać nie tylko podczas narciarskiego szaleństwa, ale także biorąc udział w zabawach terenowych jak “tropienie niedźwiedzia”, “poszukiwanie yeti”, czy “zimowe safari” – wizyta w parku jeleniowatych – saren, danieli, jeleni.

Bezśnieżne ferie to ostatnio częste zjawisko, jednak u nas to nie problem. Na bieżąco zorganizujemy dla Was ciekawe wycieczki z przewodnikiem, wycieczki wyjazdowe, świetne zajęcia w terenie, naukę rękodzieła ludowego, seansy filmowe, konkursy karaoke itp. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i postaramy się zrealizować dowolne, zaproponowane przez Was atrakcje.

Jeśli jest się w górach, to obowiązkowo trzeba poznać tradycję i kulturę tutejszych górali – Babiogórców. Doskonałą ku temu okazją jest interaktywny, humorystyczny występ regionalny podczas, którego prezentowane są stroje, legendy i muzyka góralska.

Obowiązkowym punktem programu zimowiska czy obozu zimowego w górach jest oczywiście kulig z pochodniami, zakończony ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Zapraszamy grupy zorganizowane dzieci i młodzieży na zimowisko/obóz zimowy w Zawoi w ośrodku Jodełka.

Ceny do indywidualnej negocjacji w zależności od długości pobytu, liczby i wieku uczestników.
Zadzwoń, napisz, a na pewno znajdziemy “złoty środek” 🙂
Kadra wychowawcza i kierowca autokaru zawsze bezpłatnie.

Serdecznie zapraszamy!

Adam Trybała wraz z rodziną
Firma Turystyczna Gazda