Ośrodek Jodełka

O naszym ośrodku

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w górach w naszym kameralnym ośrodku Jodełka, gdzie oferujemy przytulne pokoje z malowniczym widokiem na góry i las. Nasz ośrodek posiada wszystkie wymagane kwalifikacje, zatwierdzone przez Sanepid i Straż Pożarną, aby zapewnić bezpieczny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

Domowa atmosfera

Podczas pobytu w ośrodku Jodełka zapewnimy Wam komfort i spokój w cichej okolicy blisko drzew, w przyjemnych i schludnych pokojach, z których roztacza się widok na góry, las i potok Mosorczyk. We wszystkich pokojach na obiekcie zapewniono prywatną łazienkę wyposażoną w WC, umywalkę i natryski. Dodatkowo każdy pokój ma telewizję oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Przestronne hole

Nasze hole/świetlice to idealne miejsce do realizacji różnych aktywności! Dostępna jest tam telewizja, sprzęt dyskotekowy oraz stół do ping-ponga, co pozwala na organizację niezapomnianych imprez oraz wszelakich zajęć rekreacyjnych.

Na terenie ośrodka możemy przygotować szereg atrakcji i aktywności. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przejdź do strony poniżej:

Własna stołówka

Dla odwiedzających nas grup przygotujemy pyszne, domowe posiłki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu podniebieniu. W naszej stołówce oferujemy pełne, całodzienne wyżywienie wraz z prowiantem. Dodatkowo, w “kąciku głodomora” pozostawiamy specjalnie przygotowane przekąski, aby nasi goście nigdy nie czuli się głodni.

Teren ośrodka

Tuż obok ośrodka Jodełka znajduje się plac z miejscem ogniskowym, boiskiem do siatkówki dużą ilością zieleni. Jest to idealna lokalizacja na aktywny wypoczynek w świeżym powietrzu oraz biwakowanie w cieniu drzew.

Zapraszamy!