“Gazda-imprezowy”

“Gazda-imprezowy” – pobyt integracyjny w góralskiej oprawie.

Doskonała zabawa, pyszne jedzenie, piękne, beskidzkie krajobrazy, a wszystko to w towarzystwie góralskiego folkloru. To idealna oferta dla grup zorganizowanych, na szkolenia, wyjazdy integracyjne.Wystarczy telefon lub sms 606 972 192, a oddzwominy do Państwa, aby omówić szczegóły.

Na życzenie dowolne programy, zawierające np.: napad zbójnicki, rafting i wiele innych.

Dzień pierwszy

Przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie.

Góralski kulig z watrą, konie zaprzęgnięte w góralskie sanie (zimą) lub powozy (latem). W trakcie trwania kuligu zostanie przygotowane ognisko, przy którym państwo będziecie mogli się ogrzać, pośpiewać a także usmażyć kiełbaskę i napić ciepłej herbaty.

Dzień drugi

Śniadanie

Wycieczka objazdowa po Zawoi, prowadzona przez gawędziarza. Obejmuje ona zwiedzanie muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego, skansenu Babiogórców, eko-przysiółka Przysłop oraz zabytkowego kościółka na szlaku architektury drewnianej.

Obiad

Zajęcia rękodzieła – wykonywanie eko-zabawek z siana, oraz spotkanie z rzeźbiarzem – malowanie figurek ptaszków beskidzkich.

Kolacja

Góralskie posiady – zabawa biesiadna z kapelą góralską.

Znakomita impreza połączona z góralskim humorem, skeczami, śpasami – czyli grami i konkursami. Dobrą zabawę zapewnią zbójnicy i góralki – nauczymy tańczyć i śpiewać po góralsku, a na koniec wybierzemy zbójnika wieczoru. Wszystko to okraszone pysznym jadłem.

Dzień trzeci

Śniadanie.

Wyjazd z ośrodka.

Cena

Koszt pobytu wynosi 450zł od osoby

przy minimum 40 uczestnikach.

Cena obejmuje:

Na życzenie zorganizujemy inne, dowolne atrakcje: wycieczki w Tatry, na Słowację itp. (patrz zakładka ATRAKCJE I FOLKLOR)