ZABAWY TERENOWE

ZABAWY TERENOWE

zabawy-terenowe-01

Jazda konna

Podczas pobytu w Zawoi, skorzystać można z lekcji jazdy konnej, które organizuje ośrodek Dyzma. Dla bardziej zaawansowanych polecamy wyprawy konne, które są oryginalnym sposobem na poznanie piękna podbabiogórskiej przyrody. Przez teren Zawoi przebiega Transbeskidzki Szlak Konny.

zabawy-terenowe-02

Paintball

Gra drużynowa, polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika lub wykonaniu określonego zadania przy wykorzystaniu karabinka na żelatynowe kulki wypełnione farbą. Lub też ćwiczenie celności podczas strzelania do tarczy.

zabawy-terenowe-03

Zabawy w parku linowym

Sprawdzenie swoich sił na rozciągniętych pomiędzy drzewami mostach, siatkach oraz innych przeszkodach dostarcza niesamowitych wrażeń nie tylko amatorom wspinaczki.

zabawy-terenowe-04

Kuligi zimowe i letnie

Przejażdżka saniami lub wozami zaprzężonymi w konie. Organizowane bez względu na porę dnia (również nocą z pochodniami).  Na zakończenie kuligu Goście spędzają czas przy ognisku piekąc kiełbaski, barana lub prosiaka. Na życzenie zapraszamy kapelę góralską, która przygrywa przy biesiadzie.

zabawy-terenowe-05

Podniebne loty

Atrakcja dla łaknących nowych doznań. Poznasz uczucie wolności, którego nie da się porównać z niczym, a przepiękne widoki z lotu ptaka na zawsze pozostaną w twojej pamięci. Wszystko zorganizowane przez firmę z wieloletnim doświadczeniem.

zabawy-terenowe-06

Zorbing

Zabawa, która sprawdzi naszą wytrzymałość. Toczenie w środku specjalnej kuli z pochyłego terenu to atrakcja dla “zakręconych”, ale każdemu może zakręcić w głowie.

zabawy-terenowe-07

Rafting

Spływ skalnym przełomem rzeki Dunajec, w miejscu gdzie rzeka tworzy malownicze przełomy, pomiędzy dochodzącymi do 300 metrów wysokości skałami.

Spływ odbywa się na specjalistycznych pontonach, każdy z uczestników w czasie spływu wyposażony zostaje w kapok oraz kask ochronny, na każdym z pontonów znajduje się ratownik WOPR.

zabawy-terenowe-08

Ogniska

Pieczenie kiełbasek, prosiaka lub barana. Wspólna zabawa przy ognisku. Muzykowanie, spiewy przy dźwiękach gitary.